Kdo RUNDRINK vymyslel a proč

Kdo vymyslel RUNDRINK a jak to celé vzniklo?

Sport a aktivní život jsem měl od sudiček…můj dědeček byl průkopníkem motocyklového sportu a již v roce 1935 aktivně závodil. Následoval ho můj táta, brácha a pak hned i já :-)

Od 5 let jsem začal závodit na minikárách a k tomu aktivně sportoval v rámci přípravy na závody. Tenkrát se nám o energii starala maminka a později na závodech párek nebo guláš :-)))

Pamatuji si jeden rok jsme za celý tým dělali statistiku a počet klobás, párků a gulášů na závodech překročil číslo 200!!! Dnes sportuji hlavně pro zdraví a pro radost se svojí manželkou a také dětmi.

V roce 2009 jsem vyhledal nejlepšího kondičního kouče Josefa Andrleho a totálně jsem změnil přístup ke svému zdraví, energii a sportu. Těch závodů kde jsem vyzkoušel energetické nápoje různé gely jsem zažil opravdu hodně a už jsem nechtěl “trpět” při požití přeslazených gelů nebo agresivních energeťáků, po kterých mi bylo fakt dost špatně…Začal jsem se zabývat přirozenou energií pro lidský organismus a konečně si svoje běhání a funkční tréninky užívat.
Měl jsem energii na celý den a dokázal jsem regenerovat na další tréninky a závody…Jako majitel firmy a manažer mám minimum času na životosprávu, ale i přesto ji dávám maximální prioritu, protože platí pravidlo co svému tělu dáš a jak o něj pečuješ, takové výsledky budeš mít…
Výzva pro mě tedy byla dát sportovcům a aktivně žijícím lidem energii pro výkon, která chutná, funguje a je zdravá!!! Pět let tvrdé práce našeho týmu ve složení z nutričních specialistů, sportovních lékařů, biochemiků, farmaceutů, technologů, fyzioterapeutů, trenérů, sportovců ve spolupráci s Univerzitou Palackého v Olomouci přineslo výsledek v podobě RUNDRIKu.

Ano je to tady….RUNDRINK skvěle chutná, funguje v tréninku i závodě a je přínosem pro vaše zdraví…

Děkuji celému týmu za skvělou práci a slibujeme, že budeme pokračovat dále….Děkuji všem zákazníkům a fanouškům RUNDRINKu, že vás baví život a věříte nám!!!

Roman Kratochvíl
CEO, RUNDrink