Jak RUNDRINK funguje

RUNDrink představuje jednoduché, standardizované doplnění energie, která se postupně a pravidelně po dobu 1 – 3 hodin (dle druhu sportu a množství vydané energie) uvolňuje v organismu člověka k okamžitému použití.

Hlavním úkolem RUNDRINK je saturace (uložení) energie potřebné pro výkon, doplnění stravovacího systému o chybějící energii a nahrazení těžkého nevyváženého jídla před výkonem. RUNDRINK udržuje stálou hladinu
krevní plazmatické glukózy (hladina cukru v krvi). Zpomaluje úbytek svalového glykogenu (okamžitý zdroj energie pro svaly). Oddaluje bolest ve svalech.

RUNDrink funguje na principu reakcí buněčné výživy se základními substráty výživy lidského organismu v členění na sacharidy, bílkoviny a tuky. Díky postupnému uvolňování glukózy do krve poskytne potřebnou podporu během zátěžové situace bez pocitu plného žaludku a následného vyčerpání, které je obvykle způsobené poklesem krevní plazmatické glukózy (hladina cukru v krvi).

Postupné uvolňování látek, z nichž je produkt složený, oddálí také únavu při sportovním výkonu, neboť zpomalí úbytek svalového glykogenu, který představuje okamžitý zdroj energie pro svaly. Díky tomu se oddálí vyčerpání i bolest ve svalové tkáni. RUN Drink představuje v dnešní uspěchané době možnost připravit Vaše tělo na jakoukoliv zátěž psychickou nebo fyzickou bez pocitu přeplněného žaludku a následného vyčerpání.

Hlavním přínosem RUN Drink při těžkém tréninku nebo zápasu trvajícím cca 60 minut a více (závody, turnaje, kempy
atd.) je zlepšení sportovního výkonu, soustředěnosti, koordinace a následné regenerace.